Muğla Haber Olay
HV
05 HAZİRAN Pazartesi 20:43

Yüz Yıllık Mucize | 5. Bölüm | Fragman

Star TV'nin sevilen dizisi Yüz Yıllık Mucize yeni bölümüyle 20 Nisan Perşembe sevenlerinin karşısına çıkıyor. Fragman linki ve daha fazlası detaylarda...

DİZİ/FİLM
Giriş Tarihi : 19-04-2023 10:30
Yüz Yıllık Mucize | 5. Bölüm | Fragman

STAR TV YÜZ YILLIK MUCİZE 5. BÖLÜM İZLE | YÜZ YILLIK MUCİZE 5. BÖLÜM | STAR TV YÜZ YILLIK MUCİZE YENİ BÖLÜM

 

20 Nisan Perşembe günü 5. bölümüyle yayında olacak Yüz Yıllık Mucize dizisinin yeni bölümünde Cem’i kanlar içinde gören Harika ve konaktakiler Cem’i hızla hastaneye götürürler. Cem’in kendisini bu hale getirenin Kemal olduğunu söylemesi Süreyya’yı daha da sinirlendirirken Harika’nın da kafasını karıştırır. Kemal ise kendisini açıklamak ve Cem’in söyledikleriyle ilgili hesaplaşmak için soluğu hastanede alır.

Süreyya’nın Harika’ya Kemal’i bir daha görmemesi yönünde baskıları devam ederken; geçmişte Eşref’le yaşadıklarının yükü tekrar omuzlarına binmiştir. Kemal’in evine gizlice bırakılan bir zarf onu huzursuz edince Turgut işi ele alır. Kemal, tüm gerçekleri Harika’ya anlatmak için onunla buluşmak ister. Harika, kalbinin sesini dinleyerek Kemal’e gider ancak Süreyya’nın da peşinden geldiğini bilmemektedir. Kemal, Harika’ya evlenme teklifi eder. Yüz Yıllık Mucize yeni bölüm fragman linkine ve daha fazlasına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

STAR TV YÜZ YILLIK MUCİZE 5. BÖLÜM FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

STAR TV YÜZ YILLIK MUCİZE 5. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

STAR TV YÜZ YILLIK MUCİZE SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

STAR TV YÜZ YILLIK MUCİZE TÜM BÖLÜMLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Zehra KüçükZehra Küçük

Zehra Küçük

YORUMLAR