Muğla Haber Olay
HV
24 EYLÜL Pazar 03:04

Ya Çok Seversen dizisinin yeni bölümde nefesler tutuluyor!

Kanal D'nin sevilen dizisi Ya Çok Seversen yeni bölümüyle 27 Temmuz Perşembe sevenlerinin karşısına çıkıyor. Fragman linki ve daha fazlası detaylarda...

DİZİ/FİLM
Giriş Tarihi : 26-07-2023 09:58
Ya Çok Seversen dizisinin yeni bölümde nefesler tutuluyor!

KANAL D YA ÇOK SEVERSEN 4. BÖLÜM İZLE | YA ÇOK SEVERSEN 4. BÖLÜM | YA ÇOK SEVERSEN YENİ BÖLÜM

 

27 Temmuz Perşembe günü 4. bölümüyle yayında olacak Ya Çok Seversen dizisinin yeni bölümünde,  Ateş'in, gece havuzda yaşanan öpüşme olayını umursamayan tavrı Leyla'yı şaşkına çeviriyor! Leyla, Ateş ile öpüştükten sonra bulutların üzerindeymiş gibi bir hisse kapılır. Ateş ise, o gece hiç yaşanmamış tavrıyla dolanmaktadır. Bu durum Leyla'yı hem merakta bırakır, hem de Ateş'in vurdumduymaz tavrı karşısında şaşkındır.

Ilgaz ile Barış'ın, polisle olan gece sonu olayı Ateş'e havale olur. Leyla, araya girerek durumu kontrol altına almak istese de, Ateş izin vermez. Barış'ın, belaya giren başı yüzünden Leyla'nın da kimliğinin ortaya çıkması an meselesidir. Tam bu esnada otelden gelen zarf Leyla'yı tedirgin eder.

Leyla, iyiden iyiye kendini Ateş'e kaptırıyor. Ateş'i etkilemek isteyen Leyla fazla dikkat çekmeye başlıyor. Leyla'nın yaptıkları karşısında şok olan Ateş hem ondan etkileniyor hem de bazı şeylerden şüpheleniyor. Ateş, Leyla'nın kim olduğunu sorgulamaya başlıyor. Peki Ateş, Leyla'nın gerçek kimliğini öğrenecek mi? Ya Çok Seversen yeni bölüm fragman linkine ve daha fazlasına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

KANAL D YA ÇOK SEVERSEN 4. BÖLÜM FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D YA ÇOK SEVERSEN 4. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D YA ÇOK SEVERSEN SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D YA ÇOK SEVERSEN TÜM BÖLÜMLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Zehra KüçükZehra Küçük

Zehra Küçük

YORUMLAR