Muğla Haber Olay
HV
24 EYLÜL Pazar 04:32

Ya Çok Seversen | 2. Bölüm | Fragman

Kanal D'nin yeni dizisi Ya Çok Seversen yeni bölümüyle 13 Temmuz Perşembe sevenlerinin karşısına çıkıyor. Fragman linki ve daha fazlası detaylarda...

DİZİ/FİLM
Giriş Tarihi : 12-07-2023 10:06
Ya Çok Seversen | 2. Bölüm | Fragman

KANAL D YA ÇOK SEVERSEN 2. BÖLÜM İZLE | YA ÇOK SEVERSEN 2. BÖLÜM | YA ÇOK SEVERSEN YENİ BÖLÜM

 

13 Temmuz Perşembe günü 2. bölümüyle yayında olacak Ya Çok Seversen dizisinin yeni bölümünde, Ateş’in eve gelişi Leyla ve çocukları şoke eder. Ateş evdeyken Leyla’nın dadılık yalanını sürdürebilmesi tehlikeye girer. Üstelik ekip her yerde dolandırılan damadın ailesi tarafından aranmaktadır. Leyla’nın bu çiftlikten başka gidecek yeri yoktur. Çocuklara uyum sağlamaya çalışmaktadır. Gerçek dadının gelmesiyle zor anlar yaşar. Ateş için yıllar önce çıktığı eve geri dönmek zordur.

 

Yaşananlar yetmezmiş gibi avukatın imzalamayı zorunlu tuttuğu aile anayasasına göre kardeşleriyle beraber yaşamak zorundadır. Bunalan Ateş, evde kalabilmek için farklı bir yola sapar. Bu yoldan onu döndüren Leyla olur. Ateş sadece evde değil, şirkette de radikal kararlar almaktadır. Bu sırada ekipten Yakup, tüm ekibi tehlikeye sokacak bir adım atar fakat bunu herkesten gizler. Berit’in kaybolması mahkeme için delil toplayan Umut ve Füsun’un işine yarar. Ateş ve Leyla iyice köşeye sıkışır. Birlik olup Berit’i bulabilecekler midir? Ya Çok Seversen yeni bölüm fragman linkine ve daha fazlasına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

KANAL D YA ÇOK SEVERSEN 2. BÖLÜM FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D YA ÇOK SEVERSEN 2. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D YA ÇOK SEVERSEN SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D YA ÇOK SEVERSEN TÜM BÖLÜMLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Zehra KüçükZehra Küçük

Zehra Küçük

YORUMLAR