Muğla Haber Olay
HV
24 EYLÜL Pazar 00:01

Üç Kız Kardeş | 49. Bölüm | Fragman

Kanal D'nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş yeni bölümüyle 9 Mayıs Salı sevenlerinin karşısına çıkıyor. Fragman linki ve daha fazlası detaylarda...

DİZİ/FİLM
Giriş Tarihi : 08-05-2023 10:45
Üç Kız Kardeş | 49. Bölüm | Fragman

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ 49. BÖLÜM İZLE | ÜÇ KIZ KARDEŞ YENİ BÖLÜM

 

Yeni bölümde Türkan ile Somer çıktıkları mahkemede boşanıyorlar. Hem Türkan, hem de Somer ayrılığı kaldıramıyor. Türkan annesi Nesrin'in kucağında ağlarken, Somer ise teselliyi annesi Rüçhan'ın kucağında buluyor. İki isim içinde bu ayrılık bir yıkım olurken, Türkan'ın rastladığı genç ve yakışıklı adam dikkatlerden kaçmıyor.

 

Türkan'dan ayrıldığı için büyük bir pişmanlık yaşayan Somer, annesi Rüçhan'ın kucağında hüngür hüngür ağlıyor. Rüçhan ise ayrılık acısı ile yıkılan oğluna teselli vermeye çalışıyor. Ancak Somer, Türkan'ın olmadığı bir hayata olan inancını kaybediyor.

 

Birbirlerinden ayrılan Türkan ve Somer büyük bir pişmanlık yaşıyor. Türkan, Somer'e olan aşkından gözyaşlarına boğuluyor. Öte yandan Somer hislerini belli etmemeye çalışsa da, Türkan'ı gizli gizli izleyip ağlıyor. Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragman linkine ve daha fazlasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ 49. BÖLÜM ÖN İZLEME YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ 49. BÖLÜM FRAGMAN YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ 49. BÖLÜM 2. FRAGMAN YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ TÜM BÖLÜMLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Zehra KüçükZehra Küçük

Zehra Küçük

YORUMLAR