Muğla Haber Olay
HV
24 EYLÜL Pazar 02:43

Şizofreni hastası adamın yaptığına şaşıracaksınız: Organını kesip…

Şizofreni hastası bir adam, ilaçlarını almayınca akıl almaz bir şey yaptı. Mutfak bıçağıyla cinsel organını kesen adam, bunu yapmazsa başına kötü şeyler geleceğini düşündüğünü anlattı. Tüm detaylar haberimizde…

DÜNYA
Giriş Tarihi : 13-07-2023 16:38
Şizofreni hastası adamın yaptığına şaşıracaksınız: Organını kesip…

Hindistan'da şizofreni hastası bir adam, mutfak bıçağıyla cinsel organını kesti ve daha sonra onu tuvalete attı. Cerrahlar, ismi belirtilmeyen 52 yaşındaki adamın yaşadığı olayın korkunç ayrıntılarını bir tıp dergisinde paylaştı.

 

KAFASINDAKİ SESLERİ DİNLEMİŞ!

Kullandığı ilaçları bırakan adam cinsel organını kestikten 16 saat sonra hastaneye gitti. Yetkililer, adamın "intihar niyeti olmadığını" belirttiğini ancak kafasındaki seslerin "cinsel organını kesmesi gerektiğini veya aksi takdirde ciddi sonuçlarla karşılaşacağını" söylediğini belirtti.

 

YAŞADIĞI ŞEY "KLİNGSOR SENDROMU"

Bharati Vidyapeeth Tıp Fakültesi'ndeki doktorlar, adamın skrotal derisinin cinsel organın kökünden ayrıldığını söyledi. Kendi kendine cinsel organın amputasyonu olan klingsor sendromu, 'psikolojik anormalliklerden kaynaklanan nadir bir fiziksel öz zarar biçimi' olarak tanımlandı. Hastalar genellikle psikiyatrik bozukluklar, halüsinasyonlar veya uyuşturucu bağımlılığı çekerler.

Zehra KüçükZehra Küçük

Zehra Küçük

YORUMLAR