Muğla Haber Olay
HV
05 HAZİRAN Pazartesi 19:18

Kılıçdaroğlu'nun Seçim Vaatleri: Uyuşturucu baronlarıyla mücadele edeceğim!

Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Erzincan'da yaptığı konuşmada seçimlerden sonra herkesin Cumhurbaşkanı olacağını, ayrımcılık yapılmayacağını ve kul hakkı yemeyeceğini vurguladı.

SİYASET
Giriş Tarihi : 06-05-2023 14:07
Kılıçdaroğlu'nun Seçim Vaatleri: Uyuşturucu baronlarıyla mücadele edeceğim!

Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Erzincan'da düzenlediği bir konuşmada yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Kılıçdaroğlu'nun konuşmasında, seçimlerden sonra Türkiye'nin iyi ve güzel olacağını söyleyerek, siyasette sert dil kullanmayacağını ve herkesin Cumhurbaşkanı olacağını vurguladı.

Ayrımcılık yapmayacağını belirten Kılıçdaroğlu, insanların kimliklerine, inançlarına veya yaşam tarzlarına göre ayrıştırılmayacağını söyledi. Konuşmasında ayrıca, Anadolu'nun her köşesinde fabrikaların açılacağını ve insanların çalışacağını belirterek, kul hakkı yemeyeceğini ve yedirmeyeceğini de sözlerine ekledi.

Uyuşturucu baronlarına karşı mücadele edeceğini de vurgulayan Kılıçdaroğlu, seçildiği takdirde fakir ailelere sosyal yardımların kesilmeyeceğini ve depremzedelerin evlerinin yeniden yapılacağını söyledi.

HaktanHaktan

Haktan

YORUMLAR