Muğla Haber Olay
HV
24 EYLÜL Pazar 03:01

Dilek Taşı'nda yeni bölümde nefesler tutuluyor!

Kanal D'nin yeni dizisi Dilek Taşı ilk bölümüyle 7 Eylül Perşembe sevenlerinin karşısına çıkıyor. Fragman linki ve daha fazlası detaylarda...

DİZİ/FİLM
Giriş Tarihi : 06-09-2023 09:50   Güncelleme : 06-09-2023 10:22
Dilek Taşı'nda yeni bölümde nefesler tutuluyor!

Dilek Taşı 1. Bölümde Neler Olacak? Dilek Taşı Yeni Bölüm Özet

Dilek Taşı dizisi 7 Eylül Salı günü 1. bölümüyle Kanal D'de olacak. Vatandaşlar ise Dilek Taşı yeni bölümde ne olacak merak ediyor. Arama motorlarında ‘Dilek Taşı yeni bölüm, Dönence yeni bölüm fragman, Dilek Taşı yeni bölümde ne olacak’ gibi aramalar yapılıyor. Kanal D Dilek Taşı 1. Bölüm fragman izle linkine ve daha fazlasına haberimizden ulaşabilirsiniz.


Müzik öğretmeni Dilek ile siber suçlarla uğraşan hacker Emre'nin tanışması ana tema olarak başlıyor. Dilek, gizemli bir şarkının peşine düşüyor ve bu şarkı eski bir efsane olan dilek taşıyla ilişkilendiriliyor. Diğer bir karakter olan polis memuru Taşkın, iş arkadaşı Zeynep ile birlikte gazeteci Mehmet'in cinayetini araştırırken güçlü ve tehlikeli siyasetçi Hakan'ın kirli işlerine karışır. Hakan'ın karısı Selin ise psikologdur ve Aslı adında bir doktorun tedavisini üstlenmiştir. Aslı ise geçmişinde yaşadığı büyük bir travma ile yüzleşmek zorundadır.

 

DİLEK TAŞI 1. BÖLÜM FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ
DİLEK TAŞI 1. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ
DİLEK TAŞI 1. BÖLÜM 3. FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Mert TorukMert Toruk

Mert

YORUMLAR