Muğla Haber Olay
HV
01 NİSAN Cumartesi 08:15

Ateş Kuşları | 7. Bölüm | Fragman

ATV'nin sevilen dizisi Ateş Kuşları yeni bölümüyle 10 Mart Cuma sevenlerinin karşısına çıkıyor. Fragman linki ve daha fazlası detaylarda...

DİZİ/FİLM
Giriş Tarihi : 09-03-2023 12:16
Ateş Kuşları | 7. Bölüm | Fragman

Ateş Kuşları 7. bölümde neler olacak? Ateş Kuşları yeni bölüm özet

Yeni bölümü merakla beklenen dizi Ateş Kuşları 10 Mart Cuma 7. bölümüyle ATV'de! Ateş Kuşları yeni bölümde Gülayşe'nin Ali'ye olan öfkesi gözünü karartır. Barbaros'tan onu kaçırmasını ister. Ejderhaya binen Gülayşe ve Barbaros mola yerine veda ederken Ateş Kuşları, gözü gibi baktığı Gülayşe'yi kaybetmekle yüzleşir. Ali ve Zıpkın, Gülayşe'yi bulmak için Barbaros'u tanıyan kişinin, Mete'nin peşindedir.

Naz ve Menderes, 20 yıl önce çöpe bıraktıkları o bebeğin, Gülayşe'nin karşısındadır! Ateş Kuşları'nın en büyük kâbusu gerçek olur. Gülayşe, bu kez Çatal'ın ağına düşer. Geçmişte ise Ali'nin planı işe yarar ve Çatal'ın elinden kurtulmayı başarırlar. Ama bu kez de Kara ortada yoktur. Ateş Kuşları'ndan ayrı düşen Kara'nın peşinde yine aynı araba vardır. Kara kurtulacak mıdır? Ateş Kuşları yeni bölüm fragman linkine ve Ateş Kuşları hakkında daha fazla bilgiye haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

 

ATEŞ KUŞLARI 7. BÖLÜM FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ATEŞ KUŞLARI 7. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ATEŞ KUŞLARI 7. BÖLÜM 3. FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ATEŞ KUŞLARI SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ATEŞ KUŞLARI TÜM BÖLÜMLERE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Zehra KüçükZehra Küçük

Zehra Küçük

YORUMLAR