Muğla Haber Olay
HV
01 NİSAN Cumartesi 07:31

Al Sancak | 7. Bölüm | Fragman

TRT 1'in sevilen dizisi Al Sancak yeni bölümüyle 16 Mart Perşembe sevenlerinin karşısına çıkıyor. Fragman linki ve daha fazlası detaylarda...

DİZİ/FİLM
Giriş Tarihi : 15-03-2023 10:42
Al Sancak | 7. Bölüm | Fragman

TRT 1 AL SANCAK 7. BÖLÜM İZLE | AL SANCAK 7. BÖLÜM | AL SANCAK YENİ BÖLÜM

16 Mart Perşembe günü 7. bölümüyle yayında olacak Al Sancak dizisinin yeni bölümünde Sacit Komutan'ın Nadia'ya olan güveni sarsılmış olsa da Ali her şeye rağmen Nadia'yı savunur. Öte yandan Mithat Sargon herkesin gündemindedir, Nadia ise Mithat'la yüzleşmek ister.

Ali, Nadıa'yı savunuyor Ali, Kosova'dan yaralı dönen Nadia'yı ihtimamla iyileştirmeye çalışır. Diğer yandan da ondan Mithat Sargon ve Ahtapot yapılanmasıyla ilgili bilgi almak ister. Sacit Komutan'ın Nadia'ya olan güveni zedelenmiştir. Ali her şeye rağmen canını tim için ortaya koyan Nadia’yı savunur. Nadia ve Mithat yüzleşecek mi? Tuzağa düşüp açığa çıkan Nadia ise yeni bir hamlede bulunarak kartları açık oynamaya karar verir. Mithat'ı yüzleşmeye davet eder. Mithat Sargon herkesin odağında!

Herkesin gündeminde ve odağında tek bir isim vardır. Mithat Sargon... Ali, Atilla'nın şehit düştüğü operasyonu ayrıntılarıyla hatırlamaya çalışır. Zihninde katilin bulanık silueti, kalbinde Atilla'nın hatırası vardır. Sedef ise savcının Mithat'ı salıvermek için dayandığı hukuki boşluğu tespit eder ve kararlılıkla üzerine gider. Savcı, ahtapot tarafından köşeye sıkıştırılmış durumdadır.

Ahtapotun hedefinde binlerce masum var! Pençe Timi bu saldırının önüne geçebilecek mi? Ahtapot, dağılan itibarını toparlamak için Mithat'ın kumandasında büyük bir eyleme hazırlanmaktadır. Plan adım adım uygulamaya koyulurken saatler Cuma namazı vaktine kurulur. Pençe Timi, binlerce masumun ölümüyle sonuçlanacak saldırıyı bertaraf etmek için yola çıkar. Al Sancak yeni bölüm fragman linkine ve daha fazlasına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

 

TRT 1 AL SANCAK 7. BÖLÜM FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

TRT 1 AL SANCAK SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TRT 1 AL SANCAK TÜM BÖLÜMLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Zehra KüçükZehra Küçük

Zehra Küçük

YORUMLAR