Muğla Haber Olay
HV
24 EYLÜL Pazar 03:17

14 Ağustos haftası astrolojide sizi neler bekliyor?

14 Ağustos - 20 Ağustos 2023 haftalık burç yorumları açıklandı! 14 Ağustos - 20 Ağustos haftası burçları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor hepsi burada! 14 Ağustos - 20 Ağustos haftası burçların detaylı yorumları...

Astroloji
Giriş Tarihi : 13-08-2023 09:41
14 Ağustos haftası astrolojide sizi neler bekliyor?

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

Sevgili Koç, haftaya ev ve aile konularına odaklanarak başlıyorsunuz. Kariyerinizde bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Hafta ortasında Aslan yeni ayıyla birlikte beklenmedik gelişmeler aşk, çocuk, tatil ve borsa gibi konularda olabilir; maddi kayıplar mümkün. Çalışma hayatı ve sağlık da gündemde olacak. Hafta sonunda partnerlik, ortaklık ve mahkeme konuları öne çıkabilir; aşk ve tatil gibi alanlarda olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Güzel bir hafta dilerim.

 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Sevgili Boğa, haftaya yakın çevre, seyahat, eğitim veya iletişimle ilgili sorunlarla başlayabilirsiniz. Ev, aile ve gayrimenkul konuları da öne çıkabilir. Hafta ortasında ani gelişen olaylar ve beklenmedik durumlar yaşanabilir. Çocuk, tatil ve eğlence gibi konular da gündeminize gelebilir. Hafta sonu ise çalışma hayatı, iş arkadaşları veya sağlık meseleleri önem kazanabilir.

Güzel bir hafta dilerim.

 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İkizler, haftaya maddi konularla başlayarak para ve kazançlar önemli olacak. Seyahat, eğitim ve yakın çevre de gündeminizde olabilir. Hafta ortasında eğitim, seyahat, çevre veya yer değişikliği gibi konularda ani gelişmeler yaşanabilir; dikkatli olmanız önemlidir. İlişkinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Hafta sonunda ise aşk, tatil, çocuk ve eğlenceyle ilgili olumlu gelişmeler olabilir.

Güzel bir hafta dilerim.

 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

Sevgili Yengeç, haftaya enerjik başlangıç yaparak başlıyorsunuz, ancak partner veya ortağınızla sorunlar yaşanabilir. Para ve kazançlar önem kazanıyor. Hafta ortasındaki yeni ay etkisiyle kazançlarla ilgili ani gelişmeler yaşanabilir, sosyal çevre veya dernek-topluluklar nedeniyle ani harcamalar olabilir. Eğitim, seyahat ve yakın çevre de gündeminizde olacak. Hafta sonu ise ev, aile ve gayrimenkul konularında güzel gelişmeler yaşanabilir.

Güzel bir hafta dilerim.

 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

Sevgili Aslan, Haftaya duygusal olarak içe dönük başlayabilir ve yalnız hissedebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeniz önerilir. Hafta ortasındaki yeni ay enerjisi iş hayatınızda ve ilişkinizde beklenmedik gelişmelere neden olabilir, sakin kalmak önemlidir. Para ve kazanç konuları da öne çıkabilir. Hafta sonunda yakın çevre, eğitim, seyahat ve kardeşlerle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Güzel bir hafta dilerim.

 

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Sevgili Başak, haftaya sosyal çevre ve arkadaşlarınıza odaklanarak başlıyorsunuz. Hafta ortasındaki yeni ay etkisi sağlık, gizli düşmanlar, kapalı alanlar ve ameliyathane gibi süreçlere işaret ediyor. Devam eden bir dava varsa, beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonunda ise para, kazançlar ve maddi koşullarınızla ilgili olumlu gelişmeler meydana gelebilir.

Güzel bir hafta dilerim.

 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

Sevgili Terazi, haftaya iş hayatınıza odaklanarak başlıyorsunuz, ancak duygusal zorluklar yaşanabilir. Sosyal etkinliklere katılma fırsatları da olabilir. Hafta ortasındaki yeni ay etkisiyle arkadaşlarınız veya derneklerde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir; finansal açıdan zorluklar yaşanabilir. Bu dönemde harcamalarınıza dikkat etmek ve sağlığınıza özen göstermek önemlidir. Hafta sonunda kendinizi iyi hissedebilir ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Güzel bir hafta dilerim.

 

AKREP VE YÜKSELEN AKREP

Sevgili Akrep, haftaya yurt dışı, eğitim, seyahat ve hukuk konularına odaklanarak başlıyorsunuz. İletişimde zorluklar yaşayabilir ve iş hayatınız öne çıkabilir. Hafta ortasındaki yeni ay etkisi iş ve kariyerinizde ani değişikliklere neden olabilir, ortaklık veya ilişkilerde büyük değişimler yaşanabilir. Sosyal olma ve arkadaşlarınızla zaman geçirme fırsatları da olabilir. Hafta sonunda duygusal olarak içe dönme eğiliminde olabilir, yalnız kalmak isteyebilir veya iş hayatınızda yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Güzel bir hafta dilerim.

 

 

YAY VE YÜKSELEN YAY

Sevgili Yay, haftaya finans, sağlık veya özel hayatınıza odaklanarak başlayabilirsiniz. Maddi zorluklar yaşanabilir, seyahat, eğitim veya yurt dışı konularıyla ilgilenebilirsiniz. Hafta ortasındaki yeni ay enerjisiyle yurt dışı, eğitim, seyahat veya ilişkilerle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Çalışma hayatınızda değişiklikler ve yer değişikliği söz konusu olabilir, yoğun bir çalışma temposu da olabilir. Hafta sonunda sosyal olabilir, arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Güzel bir hafta dilerim.

 

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

Sevgili Oğlak, haftaya partnerlik ve ortaklık konularıyla başlayarak bazı sorunlar yaşanabilir. Finans, özel hayat veya okült konulara odaklanabilirsiniz. Hafta ortasında ilişki, finans ve sağlıkla ilgili yeni konular ortaya çıkabilir; aşk, tatil ve eğlence nedeniyle harcamalar artabilir. Seyahat ve yurt dışı konuları da gündeme gelebilir. Hafta sonunda iş ve kariyer hayatınız önem kazanabilir, maddi fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Güzel bir hafta dilerim.

 

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

Sevgili Kova, haftaya çalışma hayatı, günlük işler, sağlık veya evcil hayvanlarla başlayarak bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Hafta ortasındaki yeni ay etkisi partnerlik, mahkeme veya evlilikle ilgili ani gelişmelere yol açabilir; aile veya evle ilgili sürpriz olaylar yaşanabilir. Finans, sağlık ve okült konular da gündeme gelebilir. Hafta sonunda yurt dışı, eğitim, seyahat veya hukuk konuları öne çıkabilir ve partnerinizle birlikte hareket edebilirsiniz.

Güzel bir hafta dilerim.

 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

Sevgili Balık, haftaya aşk, çocuk, tatil, eğlence ve hobilerle başlayarak enerjik bir başlangıç yapabilirsiniz. Sosyal çevreyle ilgili bazı sorunlar yaşanabilir. Hafta ortasındaki yeni ay etkisi çalışma hayatı, çalışanlar veya sağlıkla ilgili ani gelişmelere sebep olabilir; iletişim veya seyahatle ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Partnerinize odaklanma ihtiyacı duyabilirsiniz. Hafta sonunda finans, özel hayat veya sağlıkla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Güzel bir hafta dilerim.

Zehra KüçükZehra Küçük

Zehra Küçük

YORUMLAR